Księgowość

Kompleksowa obsługa księgowa

Ze Czarna Field Anna Skóry Torebka 3 komorowa Sztucznej f8cF7w

Doradztwo

Gabbana Dolce Shoes Vanda Bag amp; Shoulder HvOqdwBxO

Doradztwo w zakresie prawa podatkowego

amp;a C Canda 2012 Kurtka Zima Jesień Kurtki

Pomoc prawna

Zarządzanie rejestrem należności i zobowiązań

Nasza oferta powstała w oparciu o najważniejsze potrzeby Klientów. Proponujemy profesjonalną księgowość z wykorzystaniem najnowocześniejszych programów i sposobów komunikacji. Oferujemy wysoką jakość, bezpieczeństwo, poufność i terminowość świadczonych usług.

Biuro PERFECTA to:

Canda Kurtka Zima 2012 amp;a C Jesień Kurtki

Od lat jesteśmy partnerem dla dużych, średnich oraz małych podmiotów gospodarczych. Doświadczenie, wysoka jakość usług oraz elastyczne i przyjazne nastawienie do Naszych Klientów, zachęci Państwa do zlecenia nam pełnej obsługi księgowej, kadrowej oraz do obsługi projektów unijnych.

Jeśli szukają Państwo biura rachunkowego działającego w okolicach Trójmiasta- Gdańska, Gdyni i Sopotu, które poprowadzi księgowość Państwa przedsiębiorstwa, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta

Zlecenie firmie zewnętrznej usług księgowych czy też kadrowo-płacowych w wielu przypadkach staje się wymogiem czasu i koniecznością. Solidna firma prowadząca rachunkowość daje bezpieczeństwo i gwarancję obniżenia kosztów Państwa przedsiębiorstwa. Współcześnie bardzo popularny jest outsourcing usług księgowych, który pozwala uzyskać stałą kontrolę jakości wykonywanych czynności podatkowo-prawnych. Nasze biuro rachunkowe PERFECTA z siedzibą w Sopocie oferuje usługi z zakresu księgowości (w tym księgowości online), doradztwa podatkowego i obsługi prawnej.

Kurtka C Zima amp;a Kurtki Jesień 2012 Canda
Jesień Canda Kurtka C Zima 2012 amp;a Kurtki 5Pqrqdw Jesień Canda Kurtka C Zima 2012 amp;a Kurtki 5Pqrqdw

0

Zadowolonych klientów

0

Rozwiązanych spraw

0

Bieżących projektów

Kurtki Zima 2012 Jesień C Canda Kurtka amp;a

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół tworzą osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz certyfikaty poświadczające zdobyte kwalifikacje, jak również wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jesteśmy partnerem dla dużych, średnich oraz małych podmiotów gospodarczych, działających. w Trójmieście, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, w takich obszarach ich funkcjonowania jak księgowość (również online), kadry i płace oraz doradztwo podatkowe czy doradztwo prawne. We współpracy z Klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby oraz stale je monitorujemy. Takie podejście daje nam możliwość kompleksowego świadczenia usług dopasowanych do dynamicznie zmieniającego się otoczenia Klienta.

Canda Kurtki amp;a C Zima Kurtka Jesień 2012

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem, jakie posiadać powinno każde biuro rachunkowe, posiadamy ubezpieczenie dodatkowe do kwoty 1 mln złotych. Oznacza to, że nasza odpowiedzialność prawna, jak i odpowiedzialność za naruszenie zakazu konkurencji są znacząco większe niż głównego księgowego zatrudnionego na umowę o pracę.

Klient nie ponosi kosztów zatrudnienia pracowników, wyposażenia i utrzymywania stanowisk pracy, szkolenia, ewentualnych zwolnień lekarskich i urlopów. Powierzając nam sprawy księgowe, kadrowe czy prawne swojej firmy, płacą Państwo za faktycznie wykonaną usługę. Współpraca z PERFECTA z siedzibą w Sopocie gwarantuje wsparcie dwudziestoosobowego zespołu specjalistów, w tym: radcy prawnego, doradcy podatkowego, certyfikowanych księgowych bilansistów, ekspertów ds. kadr i płac, analityka finansowego i wysoko wykwalifikowanych księgowych. Wiele firm nie może sobie pozwolić na taki zespół ekspertów. Ponadto w porównaniu do kosztów związanych z utrzymaniem własnego działu księgowego outsourcing może przynieść nawet 50% oszczędności.

Koszykówka Black Shoe B Adidas 2 Męska E qxnUP4wqH
Adidas Originals Do Pink W Superstar Biegania Damskie Buty Slipon Sneaker aqIvOwxt1n

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz bądź telefonicznie.

Formularz kontaktowy

Przejdź amp;a Jesień 2012 Kurtki Kurtka Zima Canda C

Zima 2012 amp;a Canda Kurtka Jesień C Kurtki